Jak sledovat HBO Go bez připojení k internetu

Popularita videoték stále roste, HBO Go patří určitě k předním z nich. Oproti konkurentům měla dlouhou dobu velkou nevýhodu. Tou byla nemožnost sledování vybraných filmů a seriálů offfline. To se nyní mění, alespoň pro majitele zařízení s operačním systémem Android.

Proč je HBO Go mezi českými milovníky filmů tak populární? Důvodu je povícero, ale mezi ty zásadní bude určitě patřit podpora češtiny. Většina obsahu je na HBO Go dabována nebo má alespoň titulky v češtině. Tomu zatím nedokáže Netflix konkurovat, ale jeho fanoušci si určitě slibují hodně od české verze Netflixu, která by se měla zanedlouho také objevit.

Jak sledovat videa z HBO Go offline?

Nutno říct, že zatím tuto funkci mají pouze majitelé zařízení s OS Android, pro majitele zařízení s iOS by měla být aktualizace doplněna v nejbližším období. HBO Europe také neumožňuje offline sledování u obsahu, u kterého to nedovolují licenční podmínky. Jak na svých stránkách uvádí HBO, můžete si stáhnout až 25 souborů a uchovat je na svých zařízeních po dobu maximálně 30 dnů.

Jak poznat titul, který je dostupný pro sledování offline?

Po kliknutí na daný film nebo seriál se vám pod jeho krátkým popiskem objeví modrý koužek s ikonkou a textem „Stáhnout“, případně „Stáhnout jednotlivé epizody“. Následně jen kliknutím na jednotlivé epizody zvolíte, které díly si přejete stáhnout. Po poslední aktualizaci se vám také do levého menu přidala položka „Stahování“. Zde najdete stažený obsah a můžete také aktivovat „Obsah pro děti“. Po jeho aktivaci se vám nebude zobrazovat obsah nevhodný pro děti.

Doporučené články

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *